Utrzymanie higieny jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia i ogólnego samopoczucia. Po wyczerpującym dniu jednym z naszych marzeń jest zazwyczaj pozbycie się brudu i potu oraz zażycie świeżej i gorącej kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Jednak o higienę należy dbać również podczas mniej skomplikowanych czynności. Po każdym skorzystaniu z toalety należy dokładnie przemyć dłonie, aby pozbyć się wszelkich zarazków i nie narażać się na choroby lub stany zapalne związane z ich obecnością. Wiele restauracji, hoteli czy galerii handlowych inwestuje w związku z tym w specjalne dozowniki do mydła, które ułatwiają zachowanie higieny swoim klientom. To świadczy, że te lokale dbają o najwyższą jakość swoich usług. Oprócz dozowników bardzo popularnym asortymentem spotykanym nieraz w publicznych ubikacjach są suszarki do rąk.

Suszarki do rąk – ich rodzaje

Suszarki do rąk kieszeniowe lub standardowe pozwalają na komfortowe pozbycie się wody z dłoni po ich przepłukaniu. Niektóre lokale stosują również papierowe ręczniki, jednak jest to rozwiązanie wymagające od klienta nieco więcej czasu, ponadto papier zazwyczaj szybko ulega całkowitemu wykorzystaniu. Suszarki są jednak bardziej efektywne i działają automatycznie. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że należy dokładnie wysuszyć obydwie strony dłoni. Coraz popularniejsze stają się obecnie suszarki do rąk kieszeniowe. Różnią się od standardowych przede wszystkim wyglądem i sposobem ich używania. Podczas gdy standardowy sprzęt suszy ręce z góry, o tyle w przypadku kieszeniowego należy włożyć ręce do środka. Dzięki temu dłonie mają bardziej bezpośredni kontakt z powietrzem. W dodatku suszarki do rąk kieszeniowe działają zazwyczaj z większą mocą i szybkością. Mają żywotny, ale zarazem cichy silnik. Przy okazji ich zaletą jest spora energooszczędność. Warto zwłaszcza przyjrzeć się rodzajowi materiału, z którego taka suszarka została wykonana. Często jest to stal nierdzewna, co daje gwarancje, że nie ulegnie ona zepsuciu i będzie cieszyła się uznaniem klientów lokalu przez długi czas.

Gdzie nabyć suszarki do rąk kieszeniowe?

Kieszeniowe suszarki do rąk są obecnie dostępne w wielu sklepach z artykułami do higieny osobistej. Są to zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Dobrej jakości suszarka do rąk w sklepie internetowym jest bardzo łatwa do znalezienia. Za pomocą wyszukiwarki można wyszukać artykuł po konkretnych parametrach – od koloru poprzez poszczególne funkcje – aż po cenę. Jeżeli nie jesteśmy w stanie dokonać zakupu w danym momencie, możemy odłożyć produkt do wirtualnego koszyka i dokończyć transakcję w dowolnym momencie.

Kategorie: Higiena

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *