Koncerty i imprezy w kurorcie – Mrzeżyno

Mrzeżyno to malownicza miejscowość, która zlokalizowana jest w zachodniopomorskim województwie, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. To nadmorska, wypoczynkowa miejscowość w północno-zachodniej Polsce, u ujścia rzeki Regi, nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim. Oprócz wielu ciekawych atrakcji oraz fantastycznego mikroklimatu, Mrzeżyno oferuje nam także całą listę przykuwających uwagę wydarzeń.

Osada zaprasza nas między innymi na letni festyn „Bezpieczna Woda”, czyli Festiwal Reggae, który odbywa się w Porcie Morskim, Festiwal Indii, czy też Festiwal Kolorów na plaży oraz w porcie, który zachwyci zarówno nas jak i najmłodszych. Mrzeżyno organizuje także Festyn Rybny na Pomorskiej Drodze Świętego Jakuba, Amatorski Turniej w Boules oraz Lato Kabaretowe. Odpoczywając w miejscowości tej, natrafimy też na Festiwale Muzyki Morskiej „Słona Woda”, czyli na bardzo wyjątkową imprezę, w klimacie szantowym, która nie powinna ominąć żadnego z nas.

Ta malownicza wioska, bez wątpienia zatrzyma nas u siebie na dłużej niż jeden dzień. Nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem noclegu, gdyż oferuje nam ona kilka atrakcyjnych siedlisk (), w których będziemy mogli bezpiecznie spędzić noc w ciepłym łóżku. Czy skorzystamy z oferty pokojów gościnnych, pensjonatów, willi, domów gościnnych, czy nawet apartamentów na pewno będziemy zadowoleni. Całkiem dobrze rozwinięta baza noclegowa w tej miejscowości nie nadszarpnie także naszego portfela. Ceny zapewnianych noclegów bowiem, zaczynają się już od bardzo niewielkich kwot (około 30 złotych). Jest to zatem dobra opcja dla osób, które posiadają niewielki kapitał, a chciałyby spędzić kilka dni w atrakcyjnej miejscowości, uciekając na moment od życia codziennego.

Spokojna, malownicza miejscowość z prześwietnym mikroklimatem oferuje nam szereg atrakcji oraz wydarzeń. Zabytki, siłownie, ścianki wspinaczkowe, szeroki wachlarz festiwali, festynów oraz spora, bardzo zadbana, piaszczysta plaża przyciągną zarówno tych większych jak i mniejszych fanów dobrego odpoczynku.

One thought on “Koncerty i imprezy w kurorcie – Mrzeżyno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>